images     کرج - بلوار طالقانی جنوبی - خیابان وحدت - کوی خان محمدی - نبش کوچه ی عسگری - آسانسوربهار برنا
images      baharborna.co@gmail.com
images     02632703455
6

طراحی ، نصب و راه اندازی انواع پله برقی


ما می کوشیم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواستهای مشتریان خدمات ارائه نمائیم.
18

خدمات و مشاوره خرید آسانسور و پله برقی


مشاوره در ساخت آسانسور جدید و هماهنگی مسیرهای حمل و نقل موجود و برنامه ریزی شده در ساختمان با سیستم های حمل و نقل فنی و دست یافتنی، هماهنگی مفهوم برنامه ریزی شده آسانسور با قوانین و استانداردها و ...
14

طراحی ، راه اندازی و نصب آسانسور


آسانسور بهار برنا با تدوین دستور العمل های خاص جهت انواع آسانسور ها، آموزش پرسنل، مدیریت صحیح ، کنترل و بازرسی پرسنل خدمات و ایجاد راهکارهای منطبق با علم روز جهت پاسخگویی سریع به درخواست های مشتریان خدماتی باکیفیت و در خور مشتریان ارائه مینماید .

به سایت ما خوش آمدید

شرکت آسانسور بهار برنا در سال 1377 بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه مدیریت خود تاسیس و با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و مونتاژ ، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی پایه گذاری شده است و عضو رسمی سندیکای اسانسور و پله برقی ایران می باشد.
سید محسن مجید زنوزی مدیر عامل شرکت آسانسور بهار برنا متخصص در امور راهبری ، فروش، مشاوره و دارای سابقه فعالیت در شرکت OTIS فرانسه با بیش از 30 سال تجربه کاری در زمینه آسانسور می باشد.
از فعالیت های بارز شرکت : همکاری با شرکت OTIS فرانسه در اجرای پروژه شهرک اکباتان و بیش از 90 پروژه احداث شده و درحال احداث با مدیریت و کادر مجرب است.

icon4

تعویض کابین


icon3

تعویض تابلو فرمان


icon5

تعویض فلکه موتور آسانسور


icon2

تعمیرات پله برقی